نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۰
کد خبر: ۱۴۹۶۲۵
2022 July 03 - ۱۶:۵۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۱ تاریخ انتشار:
به‌منظور توسعه جغرافیایی فعالیت‌ها و تمرکز زدایی ISQI؛
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در راستای گسترش فعالیت ها و توسعه خدمات بازرسی و کیفی سازی فرآیندهای واردات و صادرات شعبه دیگری را در بندر عباس افتتاح کرد.
به گزارش پدال نیوز؛ شرکت بازرسی کیفیت با سابقه چندین ساله در‌ حوزه بازرسی کیفیت کالاهای مختلف از خودرو، لوازم خانگی، آسانسور، مخازن سی ان جی، تجهیزات تفریحی و ... در راستای گسترش فعالیت ها و خدمات خود امروز شعبه دیگری را در شهر بندر عباس و در کنار بزرگترین گمرک کشور با حضور با حضور نمایندگان اداره کل استاندارد استان هرمزگان، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، سازمان تنظیم‌مقررات رادیویی استان هرمزگان افتتاح کرد تا در‌ عرصه نظارت و بازرسی بر کیفیت کالاهای ورودی و خروجی کشور در این گمرک به عنوان یکی از بازوهای اجرایی سازمان استاندارد و وزارت صمت فعالیت و همکاری داشته باشد.

شعبه بندرعباس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران افتتاح شد

گفتنی است این شعبه در راستای برنامه های کلان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق با هدفگذاری های صورت گرفته برای رسیدن به برنامه های توسعه ای ۱۴۰۴ برای گسترش فعالیت ها و ارائه خدمات نظارتی و مشاوره ای و همچنین تمرکز زدایی از تهران با استانداردهای بالای ارگونومی، انسانی و محیط کار صورت گرفته و افتتاح شعب دیگر این شرکت در شهرهای دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

شعبه بندرعباس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران افتتاح شد

افتتاح این شعبه در بندر عباس ضمن نزدیکی با بزرگترین گمرک کشور برای ارائه خدمات بازرسی و سنجش کیفیت کالا و خدمات ، اشتغالزایی مناسبی را هم در‌ منطقه و در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت ایجاد خواهد کرد.

شعبه بندرعباس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران افتتاح شد

حضور شرکت بازرسی و کیفیت ایران در کنار بزرگترین گمرک کشور می تواند زمینه را برای کنترل هرچه بیشتر کیفیت کالاهای وارداتی و همچنین نظارت بیشتر بر کیفیت و استاندارد کالاهای صادراتی به کشور های هدف را فراهم کند.

شعبه بندرعباس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران افتتاح شد
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head