نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۵
کد خبر: ۱۴۸۶۴۶
2022 May 16 - ۲۱:۲۳ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ تاریخ انتشار:
با آغاز عملیات ساخت اولین مرکز تست تصادف در کشور امکان تست خودرو‌ها در زمان تصادفات و همچنین تست میزان آلاینده‌های منتشر شده از آن‌ها فراهم شد.
به گزارش پدال نیوز؛ سعید تاجیک مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گفت: امروز ۸ آزمایشگاه جدید مرکز آزمون آلایندگی خودرو  افتتاح و راه اندازی شده و شاهد امضای تفاهمنامه همکاری برای راه اندازی مرکز تست تصادف خودرو برای اولین بار در کشور هستیم.

 با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در حوزه ارتقای کیفیت و ایمنی صنعت خودرو و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی آزمایشگاه‌های اندازه‌گیری بخارات سوخت خودرو، سامانه آلاینده‌های سیستم تهویه خودرو، تست کاتالیست کانورتر و اندازه‌گیری ذرات معلق خودرو به مرحله بهره‌برداری رسیدند و زمینه آغاز عملیات اجرایی آزمایشگاه‌های آزمون آلایندگی خودرو‌های سواری تا سطح یورو ۶، ایمنی سیستم‌های ذخیره انرژی و باطری پک خودرو‌های برقی افتتاح و راه اندازی می‌شوند.

منوچهر منطقی معاون حمل و نقل وزیر صمت هم گفت:  فاز اجرایی ساخت مرکز تست تصادف خودرو شروع شده و باید حرکت‌های خوب سال‌های گذشته در حوزه افزایش ظرفیت تولید خودرو امروز با طرح‌های اینچنینی در حوزه کیفی سازی و ارتقای رضایت مشتریان هم ادامه یابد.

به گفته منطقی، این اتفاق می‌تواند منجر به افزایش رضایت مردم عزیزمان از صنعت خودرو کشور بشود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head