نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۸
کد خبر: ۱۴۶۷۴۵
2022 January 20 - ۱۴:۰۰ - ۳۰ دی ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
با حضور مقامات کشوری؛
این همایش در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و پاسداشت روز زن به منظور تجلیل و قدرانی از بانوان شاغل در شرکت قطعه سازی کروز بر گزار می شود.
به گزارش پدال نیوز؛ معاون رییس جمهور در امور زنان، اعضای فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از بانوان صنعتگر از جمله کارگران، کارشناسان، بازنشستگان و محققان عرصه صنعت در این همایش حضور دارند.
حضور هشت هزار بانوی توانمند در مجموعه تولیدی کروز موجب توجه ویژه این شرکت به اهمیت نقش و جایگاه زنان است و اگر این بنگاه اقتصادی هم اکنون از استانداردهای بالایی برخوردار است، به طور حتم زنان در ارتقای این استانداردها سهم بسزایی دارند.
سه هزار نفر از بانوان شاغل این مجموعه سرپرست خانوار هستند که بخش قابل توجهی از آنان را کمیته امداد معرفی کرده است.
شرکت کروز همچنین توانسته در حمایت از اشتغالزایی بانوان در شرکت های زیرمجموعه خود از جمله ایجاد اشتغال برای دو هزار زن در گروه بهمن و 600 نفر در ایسکرا اتوالکتریک ایران، گام مهمی در این عرصه بردارد.
با توجه به حضور گسترده بانوان در بخش های مختلف تولیدی شرکت کروز ، توجه به شرایط  معیشتی و رفاهی بانوان یکی از الویت های اجتماعی مدیریت این مجموعه است.
شرکت کروز با 40 سال سابقه درحوزه قطعه سازی هم اکنون سازنده دستکم 3 هزار قطعه پیشرفته صنعت خودرو است . تلاش برای تولید بیشتر و با کیفیت تر و حرکت به سمت خودکفایی صنعت قطعه سازی کشور  هدف خانوده بزرگ کروز است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head