نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۷
کد خبر: ۱۴۶۷۱۰
2022 January 18 - ۱۰:۵۷ - ۲۸ دی ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
آینده برای محصولات استیشن مرسدس بنز تاریک به نظر می‌رسد. در حالی که ولوو مصمم است هم خودروهای استیشن و هم سدان‌ها را زنده نگه دارد.....
به گزارش پدال نیوز؛ آینده برای محصولات استیشن مرسدس بنز تاریک به نظر می‌رسد. در حالی که ولوو مصمم است هم خودروهای استیشن و هم سدان‌ها را زنده نگه دارد، مرسدس ظاهرا مسیر دیگری را در پیش گرفته است. این خودروساز آلمانی قصد دارد تا پایان دهه حاضر عرضه هر نوع استیشن را در خط تولید خود متوقف کند. نسل آینده کلاس E که ظاهرا در سال ۲۰۳۰ وارد بازار خواهد شد، یک نوع محصول استیشن نیز ارائه نخواهد کرد. مرسدس آخرین نسل کلاس C را با یک مدل استیشن سنتی معرفی کرد، همچنین یک نسخه سواری تمام زمین را ارائه می‌کند که فقط در اروپا موجود است، اما چه کسی می‌‌‌داند این مدل‌ها تا چه زمانی زنده خواهند ماند.

ناقوس مرگ استیشن ‌‌‌های مرسدس بنز در سپتامبر به صدا درآمد، زمانی که مارکوس شفر، مدیرعامل شرکت، درباره بازار رو به کاهش خودروهای استیشن در زمانی که خودروسازان‌میلیاردها دلار برای انتقال به خودروهای الکتریکی هزینه می‌کنند، بحث کرد. اختصاص دادن پول برای طراحی، توسعه و ساخت خودروهای الکتریکی برای مشتریانی که در حال کاهش هستند، وقتی که مشتریان به جای آن کراس‌اوورها و شاسی‌بلندهای الکتریکی می‌خواهند، توجیه آن آسان نیست. این شرکت در حال بررسی جایگزین‌هایی برای ارائه این مشتریان، به ‌‌‌ویژه برای مشتریان آلمانی است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head