نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۷
کد خبر: ۱۴۶۷۰۶
2022 January 18 - ۱۰:۰۹ - ۲۸ دی ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
هیوندای اعلام کرده است که خودروی سدان سوناتا و النترا ۲۰۲۰ و شاسی بلند سانتافه مدل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ را برای رفع مشکل در شیشه جلو فرا می‌خواند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان - هیوندای ۲۶ هزار و ۴۱۳ دستگاه از خودرو‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ خود را فراخوان خواهد کرد، زیرا ممکن است شیشه جلو به درستی متصل نشده باشد و ممکن است در تصادف شل شود.

گزارش ارائه شده توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) توضیح می‌دهد که استفاده از افزودنی Axalta در خودروهای هیوندای، ممکن است باعث کاهش چسبندگی در شیشه جلوی خودرو شود. بر اساس این گزارش، رانندگان هیوندای که این مشکل برایشان رخ داده  ممکن است متوجه صدای باد یا نشت آب از شیشه جلو شوند.

این فراخوان شامل ۸ هزار و ۲۵۶ خودروی النترا سال ۲۰۲۱ ، ۸ هزار و ۵۶۱ سال  ۲۰۲۰ و سانتافه ۲۰۲۱ و ۹ هزار و ۵۹۶ خودروی ۲۰۲۱ سوناتا است که از ۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ مونتاژ شده اند. تاکنون گزارشی مبنی بر تصادف یا جراحتبه دلیل بروز مشکل در شیشه جلو گزارش نشده است.

هیوندای در تاریخ ۲۵ فوریه به صاحبان خودرو‌های آسیب دیده اطلاع می‌دهد و بدون هیچ هزینه‌ای شیشه‌های جلو را جدا و دوباره نصب خواهد کرد. در عین حال، مالکان می‌توانند وب سایت فراخوان NHTSA را بررسی کنند تا ببینند آیا وسیله نقلیه آن‌ها یکی از آن‌هایی است که فراخوان شده است یا خیر.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head