نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
کد خبر: ۱۴۵۵۹۵
2021 November 24 - ۱۹:۱۶ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
بر اساس آمار اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صمت اعلام شد:
بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در مهرماه ۱۴۰۰، پنج خودرو شامل ۲ خودروی سبک و ۳ خودروی سنگین موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شدند.
 به گزارش پدال نیوز؛ گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودرو‌های ساخت داخل در مهرماه ۱۴۰۰ توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده است.
۲ خودرو با ۴ ستاره کیفی در گروه وانت

در مهرماه ۱۴۰۰ در گروه خودرو‌های سبک، بخش وانت و در لیست قیمتی ۲، وانت‌های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

همچنین وانت‌های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند. وانت پادرا پلاس شرکت زامیاد نیز توانست ۳ ستاره کیفی به دست آورد.

در لیست قیمتی یک گروه وانت نیز وانت نیوپیکاپ فوتون دیزلی (ایران خودرو دیزل) به همراه وانت KMC T ۸ شرکت کرمان موتور ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد و وانت پیکاپ UAZ شرکت سروش دیزل مبنا نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.
۲ خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی

در گروه سبک، بخش سواری و در لیست قیمتی یک، خودرو تیگو ۷ تولید شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت نموده است.

همچنین در لیست قیمتی ۲، هایما S ۷ اتوماتیک ایرانخودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود نمود.

JAC_S ۵ و JAC_S ۳ کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند.  SWM G ۰۱ شرکت سیف خودرو، آریزو ۶ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین در این گروه و این کلاس قیمتی خودروی دیگنیتی شرکت بهمن موتور ۵ ستاره کامل کیفی را از آن خود کرد.

در لیست قیمت ۳ نیز خودروی MVM X ۲۲ شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو ۵ ستاره کامل کسب کرد و خودرو‌های پژو ۲۰۷، دنا پلاس از ایران خودرو و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانورمای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی رانا پلاس، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شدند.

در این لیست، سمند و سورن پلاس ایرانخودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو خراسان، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس ایران خودرو فارس همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند. همچنین تارای ایرانخودرو موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییک سایپا ۴ ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییک R پارس خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همچنین ساینای پارس خودرو موفق به دریافت ۳ ستاره کیفی شدند و تیبای شرکت سایپا سیتروئن نیز ۳ ستاره دریافت نمودند.

کوییک S شرکت سایپا ۴ ستاره و ساینا S پارس خودرو نیز ۳ ستاره به دست آوردند. کوییک پارس خودرو و ساینا کاشان شرکت سایپا-سیتروئن نیز سه ستاره‌ای شدند.
۳ خودروی سنگین با ۵ ستاره کامل کیفی در مهرماه ۱۴۰۰

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵ NMR و کامیونت ایسوزو NPR ۷۵ K بهمن دیزل موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شدند و کامیونت شیلر بهمن دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR ۷۵ M بهمن دیزل ۵ ستاره کامل کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین کامیون FAW TigerV ۸ از تولیدات شرکت سیبا موتور نیز موفق شد ۴ ستاره کیفی را به دست آورد.

در بخش کشنده، خودروی کشنده FAWJ ۶ سیباموتور و کشنده نیوفوتون ۴ AUMAN H ایرانخودرو دیزل چهار ستاره‌ای شدند.

در این بخش، کشنده سیتراک C ۷ متعلق به شرکت پیلسان نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT ۴۹۰ دیما دیزل و کشنده C&C آریا دیزل نیز ۴ ستاره به دست آوردند.

در بخش مینی بوس؛ مینی بوس پگاسوز شرکت بهمن دیزل ۳ ستاره کیفی به دست آورد و ون مسافری وانا از از تولیدات ایران خودرو دیزل نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل ۴ ستاره کیفی را به دست آورد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head