نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
کد خبر: ۱۴۵۴۸۴
2021 November 20 - ۱۷:۱۳ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران:
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: موضوع جای پارک خودروها در پایتخت به یک معضل اساسی تبدیل شده و مشکلات زیادی برای شهروندان تهرانی ایجاد کرده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، عباس شعبانی در بازدید از منطقه سه تهران به اهمیت مسأله پارک خودرو در پایتخت اشاره کرد و افزود: در این زمینه باید هر چه سریعتر طرح مصوب شده برای میدان اختیاریه وارد فاز اجرا شود و همچنین پارکینگ 9 طبقه‌ای نیایش جنب پردیس سینمایی پارک ملت با سرعت بیشتری به فعالیت‌های عمرانی خود ادامه دهد.

معاون شهردار تهران در خصوص مزیت مهم پارکینگ نیایش بر ضرورت تکمیل هر چه سریعتر این مجموعه در محدوده منطقه سه تاکید و اظهار داشت: این مجموعه همچنین علاوه بر پارکینگ، قابلیت استفادهبرای تخلیه بار ترافیکی در زمان تصاف خودروها  را نیز دارد.

شعبانی با مقایسه میزان بارش در محدوده شمالی تهران با سایر نقاط پایتخت به اهمیت موضوع لایروبی مسیل‌ها و کانال‌های انتقال آب در این محدوده اشاره کرد و افزود: در منطقه سه با تکمیل و نوسازی زیر ساخت های لازم باید به سمتی حرکت کنیم تا در فصل سرما و زمان بارش، شهروندان دچار مشکل نشوند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران یادآور شد: بازدید از سطح نواحی تهران در دستور کار قرار گرفته و هدف از برگزاری این جلسات انتقال بازخورد و ارائه گزارش به شهردار در تمامی حوزه‌های شهری نظیر خدمات شهری، معماری و شهرسازی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی است تا بتوان با جمع بندی و بررسی مطالب مطرح شده به بهترین شکل برای پروژه‌های آتی شهری برنامه‌ریزی کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head