نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
کد خبر: ۱۴۴۸۸۶
2021 October 26 - ۲۱:۱۴ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
رئیس سازمان حمایت به مهر خبر داد؛
پدال نیوز: رئیس سازمان حمایت گفت: طی مذاکره با وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و استانداری ها، به عاملان و فعالان دارای کد نقش اعلام شده که می توانند نسبت به دریافت روغن موتور مازاد اقدام کنند.
به گزارش پدال نیوز؛ عباس تابش در مورد جزئیات جلسه سامانه جامع تجارت برای کالاهای هدف، اظهار کرد: با توجه به ثبت اسناد در سامانه جامع تجارت و با عنایت به انجام تست موفق بین سامانه‌های تولید و فروش شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سامانه جامع تجارت باید زیرساخت لازم جهت ایجاد وب سرویس توسط مجتمع‌های پتروشیمی ایجاد شود. همچنین شرکت بورس کالای ایران و مجتمع‌های پتروشیمی موظف هستند اطلاع رسانی لازم را در خصوص لزوم ثبت نام اخذ کد نقش و ثبت انبار به خریداران محصولات پتروشیمی انجام و گزارش مربوطه را به سازمان حمایت ارسال کنند.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص شرکتهای تولیدکننده روغن موتور گفت: شرکتهای تولیدکننده روغن موتور ضمن اهتمام ویژه در امر ثبت کلیه اطلاعات مربوط تولید، موجودی و فروش روغن موتور تصفیه اول در سامانه جامع تجارت به صورت هفتگی، باید باقید فوریت و حداکثر ظرف ۷۲ ساعت، نسبت به ثبت کالا اطلاعات میزان فروش و انتقال مالکیت روغن موتور به عاملین و نمایندگی‌های فروش شرکت اقدام کنند.

وی افزود: طی مذاکره با وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و استانداری‌ها، به عاملان و فعالان دارای کد نقش اعلام شده که می‌توانند نسبت به دریافت روغن موتور مازاد اقدام کرده و از فروش به عاملانی که دارای کد نقش نیستند، خودداری شود.


منبع: مهر

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head