نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
کد خبر: ۱۴۳۶۲۹
2021 September 07 - ۰۸:۵۱ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: پس از حدود یک هفته از علنی شدن خبر انتصاب #رضارحمانی به عنوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاریصنعتی هنوز رئیس جمهور رسما این انتصاب را رسانه‌ ای نکرده است.
به گزارش پدال نیوز؛  به نظر می‌رسد با توجه به سوابق رحمانی در مجلس و وزارت صمت او از گزینه های قابل و متخصص در اداره دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد است زیرا هم تجربه آن را دارد و هم مورد وثوق دکتر مخبر فرمانده تیم اقتصادی دولت آقای رئیسی است که این خود نوید همکاری و تعامل همه جانبه ارکان اقتصادی دولت را می‌دهد.

اما شنیده شده برخی دست‌ها در دولت و خارج از آن بویژه تیم سیاسی دولت سابق در برابر اعلام رسمی حکم رضا رحمانی توسط ریاست محترم جمهوری مقاومت کرده و بعضا سنگ‌اندازی می‌کنند.

به طوریکه در ۸سال گذشته، مناطق ازاد تجاری به عنوان مهمترین حیاط خلوت حلقه اصلی دولت روحانی بوده و از آنجاییکه حلقه اعتدال و توسعه مشکل جدی با رحمانی دارند،این روزها از همه ابزارها برای سنگ‌اندازی در مسیر این انتصاب بهره می‌جویند.

این درحالی است که رهبر انقلاب بر لزوم تشکیل و تکمیل هر چه سریعتر ارکان دولت تاکید داشته اند تا "فرصت خدمت”حتی یک روز هم به تاخیر نیفتد‌.

بی شک نقش موثر و مهم شورای عالی مناطق آزاد در توسعه صنعتی و تجاری منطقه‌ای و استانی بسیار حائز اهمیت است. لازم به ذکر است عدم همخوانی تیم مستقر در دبیرخانه با اهداف و شعارهای دولت رئیسی می‌تواند باعث خسارت و ناامیدی شود.

 

 

 

 

منبع: خبر فوری

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head