نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
کد خبر: ۱۴۲۹۰۹
2021 July 31 - ۱۷:۳۱ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
تایگو تایگو 2022؛؛
پدال نیوز: این خودرو در کلاس کراس اوور کامپکت سگمنت B عرضه می شود که بدین ترتیب باید آنرا یک شاسی بلند بسیار جمع و جور و البته اقتصادی نامگذاری کنیم.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ نیووس محصولی از فولکس واگن است که سال 2020 در برزیل روی خط تولید قرار گرفت. اکنون این خودرو برای عرضه در بازار اروپا مورد توجه قرار گرفته و اسپانیا کشوری است که فولکس واگن برای مونتاژ اروپایی محصول خود در نظر دارد. در این میان نام "تایگو" نیز معادل اروپایی نیووس خواهد بود.

این خودرو در کلاس کراس اوور کامپکت سگمنت B عرضه می شود که بدین ترتیب باید آنرا یک شاسی بلند بسیار جمع و جور و البته اقتصادی نامگذاری کنیم.

اخیرا تصاویر مدل 2022 تایگو منتشر شده و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، در قسمت دماغه زبان طراحی آشنای کمپانی آلمانی کاملا به اجرا در آمده است. با حرکت به سمت نمای جانبی و قسمت عقب، ابعاد آنقدر فشرده شده که می توان آثاری از یک کراس و هاچ بک را نیز دریافت کرد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4266 میلیمتر در طول، 1750 میلیمتر در عرض و 1493 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2566 میلیمتر است.

این کراس اوور کوچک فقط در نمونه محور جلو عرضه می شود و در بخش پیشرانه آن دو گزینه پیش روی مشتریان قرار می گیرد که عبارتند از:

نمونه 3 سیلندر 1 لیتری با 95 اسب بخار خروجی و مدل قویتر با 110 اسب بخار خروجی

نمونه 4 سیلندر 1.5 لیتری با 150 اسب بخار خروجی


در بخش جعبه دنده نیز نمونه 5 و 6 سرعته دستی در کنار نمونه 7 سرعته دوکلاچه اتوماتیک قابل سفارش است.

هدلایت ال ایی دیی، نمایشگر 9.2 اینچی لمسی، شارژ بی سیم، رینگ های آلومینیومی 18 اینچی و مجموعه ای از امکانات ایمنی، دیگر ویژگی های تایگو را تشکیل داده اند.

فولکس واگن در نظر دارد این محصول خودرو را در 28 کشور شامل اتحادیه اروپا به علاوه ترکیه و آفریقا عرضه کند.


عصر ایرانrbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head