نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۸
کد خبر: ۱۳۸۸۶۳
2021 April 06 - ۱۵:۱۳ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با افزایش کرایه‌های حمل‌و نقل عمومی از اول اردیبهشت مخالفت کرد و زمان آن را از ۳۱ خرداد اعلام کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم، عبدالرضا چراغعلی در مورد افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی اظهار کرد: بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران و تأیید کمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی با توجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان و مالکین خودروهای شخصی و سازمانی بوده پس از کارشناسیهای متعدد نهایتاً با 25 درصد افزایش نرخ برای مترو و اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی و 35 درصد افزایش نرخ تاکسی‌ها موافقت شد.

وی ادامه داد: این افزایش نرخ از 31 خردادماه اجرایی خواهد شد؛ به این ترتیب هرگونه افزایش تا پیش از این زمان غیرقانونی است و وجاهت قانونی ندارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تأکید کرد: به دلیل شرایط بیماری کرونا و مشکلات و ملاحظاتی که برای شهروندان وجود دارد از همه رانندگان، بخش‌های خصوصی و سازمان‌های شهرداری تقاضا می‌شود که برنامه زمانبندی را تنظیم و پایان خرداد ماه برای اجرای این مصوبه را مدنظر قرار دهند؛ در غیر این صورت هرگونه افزایش مغایر با مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و در نتیجه مغایر با قانون خواهد بود.

گفتنی است؛ محمد روشنی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head