نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۱
کد خبر: ۱۳۸۸۳۸
2021 April 06 - ۰۸:۵۷ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: امسال حدود 5 سال است که شرکت مدیران خودرو مدل سدان آریزو 5 را به بازار ایران عرضه کرده است ، در طول این مدت همواره آریزو 5 به عنوان یک خودروی مطرح و قابل قبول شناخته شده است.
به گزارش پدال نیوز؛ طراحی آریزو5 به گونه ای است که با وجود اینکه متعلق به 5 سال پیش بوده و بر مبنای کانسپت زیبای آلفا ساخته شده، اما هنوز هم قابل قبول است.

 رقبای اصلی این خودرو در بازار ایران  کیا سراتو ( مونتاژ سایپا ) و هیندای اکسنت بود که  آریزو5 به لحاظ زبان طراحی دارای سبکی مدرن تر است.

از مزایای مهم دیگر خودروی آریزو5 میتوان به فضای داخلی و حمل بار جادار در مقایسه با رقبا اشاره کرد که برای خودرویی در این سگمنت کاملا ایده آل و جادار است.

همچنین آریزو5 دارای امکانات گسترده تر ایمنی در مقایسه با رقبای خود است. ایربگ های جانبی و پرده ای در کنار سیستم های پایداری الکترونیکی ، کنترل ضد لغزش و کنترل در سربالایی مجموعه کاملی از امکانات ایمنی را فراهم آورده تا در مجموع آسایش خاطر را برای دارندگان این خودرو پدید آورد.

آریزو5 از سال 96 در بازار ایران با موتور توربو عرضه شد که دستاورد آن یک سدان توانمند و پر قدرت بوده که همواره مورد توجه و رضایت بازار بوده است. یک سدان به نسبت به روز و اقتصادی با امکانات قابل قبول و توان فنی مناسب که با شرایط و تسهیلات ویژه فروش قابل دسترس است.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head