نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۶
کد خبر: ۱۳۸۷۱۲
2021 April 02 - ۱۱:۱۷ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران در روز جمعه سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ را تشریح کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران در روز جمعه سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

مجید رنجبر در گفت و گو با ما در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز جمعه سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: خدا را شکر با همکاری خوب شهروندان تهرانی در خصوص عدم مراجعه به پارک‌ها، بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران و با رصدی که همکاران بنده در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ انجام داده اند، بار ترافیکی معابر شهر تهران، از ابتدای صبح امروز روان و خلوت گزارش می‌شود.

وی گفت: امروز جمعه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نشد و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم.

رنجبر گفت: عوامل پلیس راهور تهران بزرگ از نخستین ساعات ابتدایی صبح امروز در تمامی ورودی پارک‌ها و تفرجگاه‌های سطح شهر تهران به صورت صد درصدی حضور دارند و اقدامات خود را صورت می‌دهند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head