نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۳
کد خبر: ۱۳۸۶۷۲
2021 March 31 - ۱۴:۳۹ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ تاریخ انتشار:
شایعات درست بودند؛
پدال نیوز: فولکس‌واگن شایعهٔ دیروز را تأیید کرده و رسماً از تغییر نام خود به ولتس‌واگن در آمریکا خبر داده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ فولکس واگن شایعهٔ دیروز را تأیید کرده و رسماً از تغییر نام خود به ولتس‌واگن در آمریکا خبر داده است. این تغییر به‌طور رسمی در ماه می امسال رخ خواهد داد. رئیس و مدیرعامل فولکس‌واگن آمریکا در اعلامیه‌ای رسمی گفته است:


ما ممکن است حرف K را به T تغییر دهیم اما چیزی که تغییر نمی‌دهیم تعهد این برند به ساخت بهترین خودروهای هر کلاس برای رانندگان و مردم در همه‌جا است. ایدهٔ خودروی مردم تاروپود موجودیت ما است. ما از ابتدای تغییر جهت به آیندهٔ الکتریکی گفته‌ایم که خودروهای الکتریکی را برای میلیون‌ها نفر می‌سازیم نه‌فقط برای میلیونرها. این تغییر نام به معنای رجعت ما به گذشته به‌عنوان خودروی مردم و اعتقاد راسخ ما به اینکه آیندهٔ ما در خودروهای الکتریکی برای مردم است خواهد بود


البته این غول آلمانی بین محصولات الکتریکی و درون‌سوز خود تمایز قائل خواهد شد زیرا مدل‌های الکتریکی نشان ولتس‌واگن خواهند داشت درحالی‌که مدل‌های درون‌سوز همچنان از همان نام فولکس‌واگن استفاده می‌کنند. نام ولتس‌واگن بلافاصله در تبلیغات، وب‌سایت‌های شرکت و شبکه‌های اجتماعی منعکس خواهد شد و سپس نمایش این نام جدید در نمایندگی‌های شرکت آغاز خواهد شد.


بااین‌حال، برای شرکتی که هم‌اکنون تنها فقط یک محصول الکتریکی در سبد محصولات خود دارد این تصمیم عجیبی به نظر می‌رسد اما هیچ نشانه‌ای از اینکه این یک دروغ آوریل باشد وجود ندارد. همچنین درحالی‌که هم‌اکنون ID.4 تنها محصول الکتریکی فولکس‌واگن در ایالات‌متحده محسوب می‌شود اما این شرکت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای دارد و می‌خواهد تا سال ۲۰۲۵ یک میلیون خودروی الکتریکی در سراسر جهان به فروش برساند. همچنین این گروه بزرگ خودروسازی تا سال ۲۰۲۹ با همهٔ برندهای خود بیش از ۷۰ محصول الکتریکی به بازار عرضه خواهد کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head