نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
کد خبر: ۱۳۷۹۶۴
2021 March 08 - ۱۶:۳۲ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: پوشاندن پلاک توسط برخی رانندگان برای جریمه نشدن در تردد شبانه هم جریمه دارد و هم خودروی آنان توقیف می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا عباسی روز دوشنبه اظهار داشت: تاکنون اغلب شهروندان در خراسان جنوبی با طرح ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا سه صبح همکاری خوبی داشته‌اند.

وی افزود: ساعت کاری واحدهای شماره‌گذاری و تعویض پلاک در استان تا پایان سال به ساعت 17 افزایش پیدا کرده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه تکلیف سفرهای نوروزی بنا بر تصمیم ستاد ملی کرونا مشخص شده است گفت: خودروهای با خلافی تا سقف سه میلیون تومان توقیف نمی‌شوند.

وی اضافه کرد: پلیس سهم 19 درصدی در کاهش تصادفات دارد و و مابقی آن سهم دیگر دستگاه‌ها است.

سرهنگ عباسی گفت: شعار ما برای نوروز امسال «پرهیز از سفر، ایمنی و سلامت» است.

براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا سفر به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ممنوع است، ولی سفر به شهرهای آبی و زرد با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی امکان‌پذیر خواهد بود.

سخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: توصیه ما به هموطنان این است که در این شرایط به سفرهای نوروزی نروند و اگر قرار است سفری انجام شود رنگ‌بندی نهایی شهرهای کشور برای انجام سفرهای احتمالی 25 اسفند سال جاری اعلام خواهد شد.

براساس آخرین رنگ‌بندی وضعیت شیوع کرونا در خراسان جنوبی، هشت شهرستان این استان در وضعیت زرد (متوسط خطر) و سه شهرستان در وضعیت آبی (کم خطر) قرار دارد.

ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا سه صبح در تمامی شهرهای این استان بدون در نظر گرفتن رنگ آنها اعمال شده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head