نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۰
کد خبر: ۱۳۷۹۰۸
2021 March 07 - ۰۹:۲۳ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: گروه بهمن از فروش نقد و اقساطی وانت کارا تیپ ۳ تک کابین و دو کابین از فردا هجدهم اسفند ماه جاری خبر داد و شرایط فروش نقدی و نقدی - اعتباری این خودروها را اعلام کرد.
به گزارش پدال نیوز، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 را به دو صورت نقدی و نقدی-اعتباری از ساعت 9 صبح روز دوشنبه هجدهم اسفند ماه تا ساعت 16 روز دوشنبه بیست و پنجم اسفند ماه و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد. بر اساس این اطلاعیه ثبت نام فقط اینترنتی و فاقد حق صلح است.

این شرایط ویژه فروش با موعد تحویل دو ماهه برای خرید نقدی و اقساطی اعلام شد. در طرح فروش نقدی- اعتباری وانت کارا شرکت بهمن موتور، شرایط اقساط ۱۲ و 18 ماهه و نرخ سود تسهیلات 16 درصد در نظر گرفته شده است. شرایط بازپرداخت 18 ماهه داراي دو سال بیمه بدنه و بازپرداخت 12 ماهه داراي یکسال بیمه بدنه می باشد. لازم به ذکر است کارا 2000 در رنگ های سفید، نقره ای و نقرآبی  قابل عرضه خواهد بود.

گفتنی است وانت کارا تیپ ۳ به پیشرانه دو لیتری ۱۶ سوپاپ مجهز است و ۱۱۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۷۱ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخ های عقب این خودرو منتقل می شود. دو کیسه هوا، ترمز ABS و EBD، فرمان هیدرولیک، تهویه با کولر، قفل مرکزی و… از جمله امکانات وانت کارا تیپ ۳ می باشد.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head