نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
کد خبر: ۱۳۷۸۷۱
2021 March 06 - ۱۰:۱۳ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
شلبی کبری و یک محصول خاص 475هزار دلاری//
پدال نیوز: این کبری 427 مدل 1965 زیر درپوش موتور خود یک تپنده 8.4 لیتری 8 سیلندر با 650 اسب بخار خروجی دارد که توسط بخش پیشرانه کمپانی کرول شلبی توسعه یافته است. این مجموعه با جعبه دنده 5 سرعته دستی هماهنگ شده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ مدتی قبل درباره حراج یک دستگاه شلبی کبری و رکورد قیمت باورنکردنی 13.75 میلیون دلاری آن نوشتیم. همانطور که اشاره شد؛ شلبی 427 کبری در صنعت خودروی آمریکا به عنوان یک شاخص مطرح است. نام کارول شلبی افسانه ای نیز همراه این محصول خاص شد تا همه چیز برای آن جاودانه شود.

هم اکنون یک شلبی کبری متفاوت دیگر برای ورود به حراج در نظر گرفته شده که توسط کمپانیKirkham Motorsports  واقع در یوتا(آمریکا) بروزرسانی شده است. اولین چیزی که در رابطه با این خودرو جلب نظر می کند، بدنه برنزی آن است که حجمی از فلز بدون پوشش که ساعت ها توسط استادکاران پولیش شده است را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

این کبری 427 مدل 1965 زیر درپوش موتور خود یک تپنده 8.4  لیتری 8 سیلندر با 650 اسب بخار خروجی دارد که توسط بخش پیشرانه کمپانی کرول شلبی توسعه یافته است. این مجموعه با جعبه دنده 5 سرعته دستی هماهنگ شده است.

سیستم اگزوز تمام استیل، رول بار کروم، رینگ های کلاسیک و بسیاری از جزئیات دیگر در بدنه می تواند مدتی طولانی مخاطب را درگیر خود کند.

قیمت پایه حراج 475 هزار دلار اعلام شده است.


مازیار دانیالی


عصر ایران

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head