نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۹
کد خبر: ۱۳۷۸۳۱
2021 March 04 - ۱۵:۵۹ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافری گفت: طبق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا همراه داشتن تست pcr منفی مسافران در بخش حمل و نقل جاده‌ای هم الزامی شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، داریوش باقر جوان مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  با بیان اینکه در پی ایجاد شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان، تعداد اعزام اتوبوس از مبداء این استان و به مقصد این استان کاهش یافته است، گفت: با توجه به ابلاغ دستور العمل‌های ستادملی مقابله با کرونا ظرفیت‌های حمل و نقل در این مسیر در بخش جاده‌ای به 1.3 کاهش یافته است.

باقر جوان با بیان اینکه این تصمیم با توجه به وضعیت خاص به‌وجود آمده در استان خوزستان گرفته شده است، گفت: طبق دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد مرکزی مبارزه با کرونا تمامی مسافرانی که قصد ترک استان خوزستان به شهرهای دیگر را دارند، باید تست کرونا بدهند، در غیر این‌صورت امکان سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای را نخواهند داشت.

او ادامه داد: همچنین طبق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تمامی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شرکت‌های حمل و نقل مسافری، ملزم هستند از تمامی مسافرانی که قصد سفر از استان خوزستان به استان‌های دیگر کشور را دارند، تست PCR منفی هنگام عزیمت دریافت کنند.

مدیر کل دفتر حمل ونقل مسافری سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای توضیح داد: باید رانندگان هنگام سوار کردن مسافر به مقصد خوزستان و یا بالعکس از آنها تست pcr دریافت کنند در غیر این صورت با راننده متخلف برخورد خواهد شد .

باقر جوان بیان کرد: تمامی این اقدامات علاوه بر دستور العمل های قبلی است و تمامی مسافران در این مسیر ملزم به رعایت دستور العمل های بهداشتی هستند.

او اظهار کرد: از مسافران جاده‌ای درخواست می‌کنیم برای کنترل ویروس و جلوگیری از شیوع بیشتر از انجام سفرهای غیر ضروری جاده‌ای به مقصد استان خوزستان و از مبدا این استان خودداری کنند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head