نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
کد خبر: ۱۳۷۸۱۷
2021 March 04 - ۱۰:۲۸ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
قیمت نهایی تارا چقدر است؟
پدال نیوز: در حالی که مردم منتظر تولید و عرضه خودروهای ارزان‌قیمت به بازار هستند و پس از اتمام تولید پراید خرید خودروهای ارزان‌قیمت دور از دسترس‌ شده، هزینه پیش‌پرداخت خودرو جدید پیش‌فروش شده خودروسازان حداقل دو برابر قیمت یک پراید صفر است.
به گزارشپدال نیوز به نقل از  تجارت‌نیوز، در حالی که مردم منتظر تولید و عرضه خودروهای ارزان‌قیمت به بازار هستند و پس از اتمام تولید پراید خرید خودروهای ارزان‌قیمت دور از دسترس‌ شده، هزینه پیش‌پرداخت خودرو جدید پیش‌فروش شده خودروسازان حداقل دو برابر قیمت یک پراید صفر است.

مرحله سوم طرح پیش‌فروش تارا ایران‌خودرو ، از دیروز، سیزدهم اسفندماه آغاز شده و به مدت چهار روز ادامه دارد.

در این طرح، خودرو تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه شده است و موعد تحویل این خودرو به ترتیب از مهر تا اسفند (نوع دستی) و بهمن و اسفند (اتوماتیک) سال آینده تعیین شده است.

در طرح پیش‌فروش مبلغ پیش پرداخت خودرو تارا با گیربکس دستی ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و با گیربکس اتوماتیک ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین در این طرح سود مشارکت و انصراف محاسبه نخواهد شد.

اما قیمت تارا در بازار چقدر است؟

جی پلاس نوشته است: بر اساس پیش فروش اخیر ایران خودرو این شرکت برای محصول جدیدش، پیش پرداخت ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی برای نسخه دنده‌ای تارا تعیین کرده و مشتریان تارا اتوماتیک ملزم به پرداخت ودیعه اولیه ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی شده بودند. همین اتفاق سبب شد که با درنظر گیری اصل دریافت حداکثر ۵۰ درصد قیمت مبنای خودرو در روز ثبت نام، بسیاری قیمت پایه تارا دنده‌ای را ۲۸۷ میلیون تومان و قیمت تارا اتوماتیک را ۳۸۵ میلیون تومان بر اساس شرایط زمستان ۱۳۹۹ اعلام کنند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head