نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
کد خبر: ۱۳۶۰۳۷
2021 January 21 - ۱۰:۳۱ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
مدیرعامل سایپایدك خبر داد:
پدال نیوز: مدیرعامل سایپایدك گفت: با راه‌اندازی و بهره‌برداری از سیستم جامع جدید خدمات پس از فروش، هر مشتری می‌تواند با توجه به نیاز خود بسته خدمت اختصاصی خود را طراحی و خریداری کند.
به گزارش پدال نیوز؛ سید محمدرضا موسوی با بیان این مطلب، به تشریح ویژگی‌های سیستم جامع جدید خدمات پس از فروش گروه سایپا پرداخت و افزود: با تلاش متخصصان معاونت طرح و برنامه و همكاری دیگر اركان سازمان، شركت سایپایدك موفق به راه‌اندازی سیستم جدید خدمات پس از فروش شد كه به لحاظ تنوع محصولات مورد پشتیبانی و گستره جغرافیایی مورد بهره‌برداری، بزرگترین سیستم خدمات پس از فروش در سطح كشور است.

وی ادامه داد: با توجه به ظهور تكنولوژی‌های جدید و در راستای بهره‌برداری از این تكنولوژی‌ها در ارائه خدمات بهتر به مشتریان گروه خودروسازی سایپا، بعد از یك سال و نیم تلاش، این سیستم هم اكنون به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل سایپایدك یادآور شد: در مراحل اجرای این سیستم جدید، روش‌های ارائه و پشتیبانی خدمت با توجه به 27 سال تجربه ارائه خدمت در شركت سایپایدك و الگوبرداری از شركت‌های موفق دنیا به روز رسانی شده و در قالب سیستم جامع خدمات پس از فروش در اختیار شبكه نمایندگی‌ها و مشتریان قرار گرفته است.

موسوی گفت: از جمله این روش‌ها می‌توان به بازنگری در طراحی بسته خدمت مطابق با سلیقه هر مشتری اشاره كرد. در سیستم قبلی، مشتریان امكان خرید بسته خدمات طراحی شده توسط سازمان را داشتند كه بعضا جهت رفع كامل نیازهایشان مجبور به خرید بیش از یك بسته بودند اما در روش جدید هر مشتری می‌تواند با توجه به نیاز خود بسته خدمت اختصاصی خود را طراحی و خریداری کند.

مدیرعامل سایپایدك با اشاره به بهبود روش‌های ارائه خدمت به خودروهای متوقف و یا نیازمند قطعه در سیستم جدید، ادامه داد: در روش جدید با ارائه كارتابل به ذی نفعان، امكان عارضه یابی سریعتر دلیل توقف و رفع سریعتر مشكل به وجود آمده است. همچنین با یكپارچه‌سازی كلیه ماژول‌های مورد نیاز نمایندگی‌ها، مشكل اختلال اطلاعاتی كه بعضا بین سیستم‌های جدا از هم پیش می‌آمد برطرف شده و سرعت انجام امور توسط كاربران بهبود یافته است.

وی با تاكید بر اهمیت صیانت از اطلاعات مشتریان و حفظ محرمانگی در سیستم جدید، افزود: با بهره‌برداری از به روزترین روش‌های توسعه رابط كاربر، امكان بهبود مستمر رابط گرافیكی و عرضه رابط كاربر پسند در پلت فرم های مختلف از جمله تبلت و ... در سیستم به وجود آمده است.

موسوی با اعلام اینكه در این سیستم هر مشتری از یك پروفایل اختصاصی برخوردار خواهد بود، گفت: به این ترتیب مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به پروفایل اختصاصی خود از امكان اخذ نوبت در پروفایل، بررسی مراحل كاری خودروی پذیرش شده، و در آینده، امكان بهره‌‌برداری از خدمات جدید بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به توسعه زیرساخت مناسب جهت ایجاد امكان ارائه كلیه خدمات سیستم جدید بر روی موبایل اپ برای مشتریان و شبكه نمایندگی‌ها، افزود: در مراحل اجرای پروژه، زیرساخت توسعه سیستم‌های یكپارچه شركت سایپایدك ایجاد شده كه این مهم نویدبخش توسعه سیستم جامع بازرگانی به صورت یكپارچه با سیستم جامع خدمات پس از فروش در آینده نزدیك خواهد بود. همچنین اجرای این پروژه به صورت داخلی در سازمان خدمات پس از فروش سایپا سبب استقرار و به كارگیری روش‌های نوین مهندسی سیستم‌های اطلاعاتی و افزایش سطح دانش سازمانی در بهره‌برداری از روش‌های نوین شده است.

موسوی اظهار امیدواری كرد: با راه‌اندازی این سیستم و توسعه دیگر ماژولها در برنامه یك ساله، شبكه نمایندگی‌ها بتوانند از سیستم یكپارچه مدیریت نمایندگی DMS بهره‌برداری کنند كه این مهم در تحلیل به موقع فضای كسب و كار و اتخاذ تصمیمات مناسب به جهت رونق كسب و كار كمك شایانی به مدیران نمایندگی‌ها خواهد كرد.

مدیرعامل سایپایدك یادآور شد: معاونت طرح و برنامه علاوه بر راه‌اندازی سیستم جامع خدمات پس از فروش، در سال جاری موفق به راه‌اندازی سیستم جامع بازرگانی بر مبنای ارائه خدمات پرداخت همزمان و سیستم مدیریت ارتباط با تامین كنندگان شده كه این دو سیستم تاثیر به سزایی در شفاف سازی معاملات و تسریع در تامین قطعات مورد نیاز مشتریان از بهترین منابع را خواهند داشت.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head