نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
کد خبر: ۱۳۶۰۰۰
2021 January 20 - ۱۳:۲۲ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
/رصد میزان تردد بین شهری خودرو با 2294 ترددشمار
پدال نیوز: مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در برخی از محورها در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان، بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های گیلان و مازندران، بارش باران گزارش شده است.
به گزارش پدال نیوز؛ علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

رصد ترافیک راه ها با 2294 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2294 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها نسبت به روز قبل 0.2 درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌ثبت 120 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران در شبانه روز گذشته

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه ‌کرج-تهران با 120 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 111 هزار و 700 تردد و آزادراه‌ تهران-کرج با 107 هزار و 700 ثبت شد.

 انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی

آشوری با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی، گفت:‌ در حال حاضر جاده پونل - خلخال، محور سروآباد-پاوه، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده وازک-بلده در مازندران به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: همچنین محور گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده شهداد-نهبندان، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، ‌محور رامیان-اولنگ-شاهرود و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

 ترافیک در آزادراه قزوین-تهران و محور شهریار-تهران

وی تصریح کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، ‌کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می‌دهد.

آشوری با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل محدوده مهرویلا و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس از ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر داد.

برف و باران در جاده های 7 استان

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی بیان کرد: در حال حاضر در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان، بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران، بارش باران گزارش شده است.

منبع: فارس

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head