نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۳
کد خبر: ۱۳۵۵۵۴
2021 January 09 - ۱۷:۲۶ - ۲۰ دی ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: سارق حرفه‌ای با شگردی عجیب موفق به سرقت کیف یک راننده در مقابل چشمانش از داخل خودرو شد.
به گزارش پدال نیوز؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است شگرد عجیب یک سارق برای سرقت کیف راننده در یکی از خیابان های هند را به تصویر می‌کشد. این ویدئو نشان می‌دهد این سارق با فریب صاحب خودرو و باز کردن یکی از درب‌های عقب خودرو موفق می‌شود تا کیف وی را سرقت کند.

ویدئوی منتشر شده چگونگی انجام سرقت را توسط این سارق جوان نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود سارق درست در لحظه‌ای که صاحب خودرو در حال قفل کردن درب خودرو است به درب عقب نزدیک شده و اقدام به بازکردن آن می‌کند.

او سپس از خودرو فاصله گرفته و منتظر رفتن صاحب خودرو می‌ماند. این در حالی است که راننده بدون آنکه بررسی کند درب خودرو باز یا بسته است محل را ترک می‌کند. لحظاتی بعد پس از آنکه راننده کمی از خودروی خود دور می‌شود این سارق به خودرو نزدیک شده و با باز کردن درب عقب وارد آن شده و کیف راننده را به سرقت می‌برد.

این ویدئو پس از انتشار در ماه دسامبر به شکلی گسترده در شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک و یوتیوب منتشر شد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «البته این سارق با وجود هوش بالا زیاد هم خوش شانس نبود، چون در دوربین مدار بسته چهره او به خوبی قابل شناسایی است.» کاربر دیگر نوشت: «نکته این سرقت هوش بالای سارق و سهل انگاری محض صاحب خودرو بود.»
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head