نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
کد خبر: ۱۳۵۵۳۷
2021 January 09 - ۱۰:۵۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در انبار لوازم خودرو میدان گمرک خبر داد.
به گزارش پدال نیوز، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ٠٨:١۵ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک گازار در میدان رازی (گمرک سابق) ابتدای خیابان قلمستان به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند که در این ساعت از روز و با حجم تردد زمان بسیار مناسبی است. در محل مشاهده شد که در حاشیه یک گاراژ چندین باب مغازه که در زمینه خرید و فروش موتور سیکلت یا لوازم یدکی آن فعالیت میکردند دچار حریق شده است.

ملکی ادامه داد: هر کدام از این مغازه ها حدودا از ١٠ تا ٢٠ متر بودند و کرکره برقی آن ها بسته بود. آتش نشانان همزمان با نفوذ به داخل مغازه ها به قسمت پشتی آن ها که در واقع انباری ١۵٠ متری و محوطه گاراژ بود نیز نفوذ کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: این انبار کمی ارتقاع داشت و مملو از قطعات یدکی بود. نشانه های ظاهری حریق و بررسی های اولیه حاکی از آن بود که آتش از انبار پشتی آغاز شده بود و به بخش هایی از مغازه ها سرایت کرده بود که آتش نشانان همزمان با عملیات حریق را اطفا کردند.

ملکی اظهار کرد: در حل حاضر شعله زنی اولیه انجام شده و خطر سرایت به اطراف وجود ندارد. نیرو ها در حال ایمن سازی محل هستند اما تراکم بسیار اجناس روند عملیات را با مشکلاتی مواجه می کند.

وی افزود: این حادثه تا کنون مورد مصدومیت و خسارت جانی نداشته است.


منبع: ایسنا

انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head