نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
کد خبر: ۱۳۵۳۲۷
2021 January 04 - ۱۳:۲۶ - ۱۵ دی ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
/ثبت 221هزار تردد بین تهران و کرج
پدال نیوز: مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 116 هزار و 182 تردد، آزادراه کرج‌-قزوین با 107 هزار و 334 هزار و 859 تردد و آزادراه ‌تهران-کرج با 105 هزار و 305 تردد، ثبت شد.
به گزارش پدال نیوز، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

کندوان تا ساعت 17 امروز مسدود است

وی بیان کرد: طبق اطلاعیه های قبلی محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، کماکان مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

انسداد محور کندوان و بارش باران در آزادراه قزوین-رشت

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمال اظهار کرد: در حال حاضر در آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت و محورهای هراز و فیروزکوه‌، در مسیر رفت و برگشت ترافیک روان است.

محرابی نیا با اشاره به انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز تصریح کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس هستیم.

وی با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران، گفت: در حال حاضر در آزادراه قزوین - رشت بارش باران  داریم اما در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

افزایش 2.5 درصدی ترافیک راه‌ها

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره آخرین وضعیت عبور خودرو در جاده‌ها بر اساس آمار ترددشمارها، بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل ا‌ز رصد اطلاعات 2277 دستگاه ترددشمار برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2.5 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترددترین جاده های کشور

محرابی نیا گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 116 هزار و 182 تردد، آزادراه کرج‌-قزوین با 107 هزار و 334 هزار و 859 تردد و آزادراه ‌تهران-کرج با 105 هزار و 305 تردد ثبت شد.

انسداد جاده پونل-خلخال و  محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر

وی با اشاره به انسداد 11 محور در کشور، اظهار داشت:‌ در حال حاضر کماکان جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور سروآباد-پاوه، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور وازک-بلده در مازندران و جاده پونل - خلخال نیز به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.


منبع: فارس

انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head