نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
کد خبر: ۱۳۵۲۷۲
2021 January 03 - ۱۳:۵۶ - ۱۴ دی ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
بازگرداندن ۱۶هزار خودرو به مبداء /
پدال نیوز: نیروی انتظامی از اعمال قانون برای بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه خودروی سواری در اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه و مناطق نارنجی خبر داد.
به گزارش پدال نیوز، نیروی انتظامی در تشریح گزارش عملکرد خود در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز گذشته اعلام کرد که در این روز تعدادنیروهای بکارگیری شده ۵۱۸۹ نفر بوده و این طرح در ۱۹۵۸ نقطه به اجرا درآمده است و در نتیجه اقدامات انجام شده نیز تردد خودروها نسبت به روز مشابه سال قبل هفت درصد کاهش داشته است.

در روزی که گذشت ۳۳هزار و ۳۵۶ تذکر لسانی به رانندگان خودروها داده شده و ماموران پلیس با جلوگیری از سفر ۱۶هزار و ۷۰۴ دستگاه خودرو، راننده و سرنشین آنها را به مبدا خود بازگرداندند.

نیروی انتظامی درباره اقدامات روزگذشته ماموران خود در حوزه‌های مرتبط با صنوف نیز گفت: در روز شنبه از ۱۰ هزار و ۱۷۴ واحد صنفی بازدید به عمل آمد و به شش هزار و ۵۰۵ واحد نیز تذکر داده شده است. موارد صورتجلسه و پلمب نیز به ترتیب ۹۸۹ و ۳۶۲ مورد بوده است.

در موارد اعمال قانون و جریمه نیز ۶۹هزار و ۷۲۷ دستگاه خودروی سواری در طرح محدودیت تردد شبانه جریمه شده و ۵۱هزار و ۴۸۸ خودرو نیز در مناطق نارنجی جریمه شده‌اند.

در روز گذشته ۴۶هزار و ۲۰۱ پیامک نیز به رانندگان خاطی و نقض کننده مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال شده است.


منبع: ایسنا
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head