نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
کد خبر: ۱۳۳۴۶۰
2020 November 25 - ۱۶:۴۶ - ۰۵ آذر ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: خریدار که در نمایشگاه خودرو قصد تست خودرو را داشت با شدت زیادی آن را به دیوار کوبید و خسارت زیادی به بار آورد.
به گزارش پدال نیوز؛ تصادفات رانندگی در بسیاری از مواقع غیرقابل پیش بینی و متاسفانه در برخی موارد نیز با تلفات جانی همراه هستند. وقوع تصادفات رانندگی در هر زمانی می‌تواند بسیار نارحت کننده باشد، اما مطمئنا بدترین زمان وقوع یک تصادف هنگامی است که فرد در حال خرید خودرو از نمایشگاه است، مانند اتفاقی که برای یک خریدار خودرو در حین معامله خودروی مورد علاقه اش در نمایشگاه رخ داد

«سانیل گرووِر»، کمدین و بازیگر ویدئویی از این تصادف را در ایسنتاگرام خود منتشر کرد. در کلیپی که این بازیگر اهل بهارات هند منتشر کرده است مشاهده می‌شود که مشتری که قصد تست خودرو را دارد پس از قرارگرفتن در پشت فرمان ناگهان با شدت زیادی آن را به دیوار مقابل نمایشگاه می‌کوبد. ظاهرا این مشتری بخت برگشته به جای قراردادن پای خود روی پدال ترمز، آن را روی پدال گاز قرار داده بود و به همین دلیل خودرو با شتاب زیادی به دیوار برخورد کرد. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که پرسنل نمایشگاه در اطراف خودرو حضور دارند این مشتری این خودروی کیا کاروان را به دیوار می‌کوبد.

البته این ویدئو اولین بار در ماه ژوئن در یوتیوب منتشر شد، اما این بار نیز پس از انتشار در توئیتر توسط این کمدین مشهور هندوستانی به ویدئویی داغ تبدیل شد. انتشار این ویدئو که تاکنون بیش از ۱ میلیون بیننده داشته است با واکنش طنز کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «احتمالا این مشتری قصد تست ایربگ خودرو را داشت.»

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head