نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
کد خبر: ۱۳۳۳۳۹
2020 November 23 - ۱۳:۱۲ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو خبر داد:
پدال نیوز- رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: اگرچه نمایشگاه های خودرو از شنبه به مدت دو هفته تعطیل هستند اما آگهی های منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد که قیمت ها همچنان کاهشی است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، سعید موتمنی  اظهار داشت: نمایشگاه‌های خودرو از روز شنبه تعطیل شده اند و این تعطیلی تا 15 آذر ماه ادامه خواهد داشت اما آگهی‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، نشان می‌دهد که روند کاهشی قیمت‌ها ادامه دارد و خریدار زیادی وجود ندارد؛ باید در نظر داشت که هر چه نرخ ارز کاهش بیشتری را تجربه کند، به همان میزان قیمت خودرو هم پایین می‌آید.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو افزود: آخرین به روزرسانی قیمت‌ها از سوی نمایشگاه داران خودرو مربوط به پنج شنبه 29 آبان می‌شود که نشان می‌دهد قیمت خودروهای داخلی، مونتاژ و خارجی نسبت به 25 تا 30 روز قبل، 30 درصد کاهش یافته است.

وی ادامه داد: بر اساس آخرین قیمت‌های بازار خودرو که مربوط به 29 آبان ماه می‌شود، خودروی 206 تیپ 2 با قیمت 189 میلیون تومان، پژو 405 با قیمت 185 میلیون تومان، سمند با قیمت 161 تا 162 میلیون تومان، سایپا 131 با قیمت پایه 100 میلیون تومان، تیبا صندوق دار با قیمت 117 میلیون تومان، تیبا 2 با قیمت 128 میلیون تومان و ساینا با قیمت 130 میلیون تومان معامله شده است.

موتمنی گفت: کانال نمایشگاه‌های خودرو و شماره گذاری تعطیل است از این رو قیمت خودروها در حال حاضر به صورت رسمی نیست اما به طور کلی با توجه به وضعیت بازار و تولید و نرخ ارز، انتظار کاهش بیشتر قیمت وجود دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head