نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۴
کد خبر: ۱۳۳۱۹۶
2020 November 21 - ۰۸:۳۸ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: : مدیرعامل جنرال موتورز اعلام کرده این خودروساز دیترویتی همه «تلاش خود را برای طلایه‌داری در عرصه تولید خودروهای برقی» می‌کند........
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای‌اقتصاد : مدیرعامل جنرال موتورز اعلام کرده این خودروساز دیترویتی همه «تلاش خود را برای طلایه‌داری در عرصه تولید خودروهای برقی» می‌کند؛ سخنانی که شرکت تسلا، بزرگ‌ترین تولیدکننده خودروهای برقی را به چالش می‌کشد.

به گزارش رویترز، ماری بارا، در کنفرانسی که با حمایت موسسه بارکلیز برگزار شد، خطاب به سرمایه‌گذاران گفت شرکتش قصد دارد با گذشت زمان تولید خودروهای برقی را افزایش دهد، خودروهایی که قیمت آنها ۳۰ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار متفاوت خواهد بود. وی گفت: «می خواهیم همه را پشت فرمان یک خودروی برقی بنشانیم.» وی افزود که این خودروها به جنرال موتورز کمک خواهند کرد تا فروش خود در ایالت‌های ساحلی آمریکا را به سالانه ۲۸۰ هزار دستگاه افزایش دهد. این ایالت‌ها همان جاهایی هستند که برندهای این خودروساز در آنها عملکرد ضعیفی داشته‌اند. بارا گفت: «ما می‌خواهیم در آمریکای شمالی تولیدکننده شماره یک خودروهای برقی باشیم.»  بر اساس تصمیم جدید، جنرال موتورز سرمایه‌گذاری در خودران‌ها و برقی‌ها را تا سال ۲۰۲۳ به ۲۷ میلیارد دلار افزایش می‌دهد که ۳۵ درصد بیشتر از برنامه‌های پیشین است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head