نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۴
کد خبر: ۱۳۳۱۰۸
2020 November 18 - ۱۵:۵۳ - ۲۸ آبان ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: راننده روسی با فشار دادن پدال گاز به جای پدال ترمز در خیابان پوشیده از برف، چیزی نمانده بود یک فاجعه رقم بزند.
به گزارش پدال نیوز؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است عبور نفسگیر یک خودرو از چراغ قرمز و از میان عابران پیاده در یکی از خیابان‌های روسیه را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که هفته گذشته و در یکی از خیابان‌های «چِبوکساری» واقع در غرب روسیه رخ داد عبور این خودرو از چراغ قرمز صحنه‌ای وحشتناک را رقم زد. در این حادثه این خودرو با عبور از میان عابران پیاده به سمت راست خیابان منحرف شد.

ویدئویی که توسط دوربین داش کم یکی از خودرو‌هایی که در پشت چراغ متوقف شده است چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو در حالی که چراغ برای عبور عابران سبز شده است، پنج عابر پیاده وارد خیابان می‌شوند. در این لحظه ناگهان یک خودرو که با سرعت زیادی در حرکت است از راه رسیده و با فاصله‌ای اندک از میان عابران پیاده عبور می‌کند.

این خودرو سپس از خیابان خارج شده و با انحراف به راست به توده‌ای از برف برخورد کرده و متوقف می‌شود. لحظاتی بعد تعدادی از شاهدان عینی به سمت خودرو حرکت کرده تا وضعیت راننده را مورد بررسی قرار دهند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی روسیه خودروی حادثه دیده، یک تاکسی بود که راننده آن در لحظه حادثه به جای قراردادن پای خود روی ترمز، آن را روی پدال گاز قرار داده بود. در این حادثه بطرزی معجزه آسا به هیچ یک از عابران پیاده آسبی وارد نشد. هنوز مشخص نیست آیا راننده خودرو دچار آسیب شده است.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head