نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۵
کد خبر: ۱۳۳۰۵۳
2020 November 17 - ۱۵:۲۸ - ۲۷ آبان ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی خبر داد:
پدال نیوز- رحیمی مصدق گفت: بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث موتورسیکلت از ۱۵ آبان شروع شده و تا پایان سال بدون هیچ محدودیتی ادامه خواهد داشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان, رحیمی مصدق معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی در خصوص آغاز طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث موتور سیکلت ها اظهار کرد: داشتن بیمه شخص ثالث برای وسیله های نقلیه از جمله موتور سیکلت ها ضروری است.

وی ادامه داد:کسانی که بیمه نامه نداشته باشند و اقدام به خرید بیمه نامه شخص ثالث کنند، علاه بر پرداخت حق بیمه در همان سال به نسبت مدتی که بیمه نداشتند،باید جریبمه بپردازند.در شرایط کرونا، برای تسهیل خرید بیمه نامه شخص ثالث به وزارت امور اقتصاد و دارایی پیشنهاد دادیم تا افرادی که در یک فاصله زمانی مشخص بیمه نامه شخص ثالث خریداری می‌کنند، فقط حق بیمه خود را بپردازند و از پرداخت جریمه معاف شوند.

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی تصریح کرد: این طرح از 15 آبان شروع شده و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. این طرح محدودیتی ندارد و همه افرادی که موتور سیکلت دارند می‌توانند از این طرح استفاده کنند.صاحبان موتور سیکلت برای دریافت اطلاعات بیشتر، بهتر است به شرکت‌های بیمه‌ای مراجعه کنند. اگر افراد از این فرصت باقی مانده استفاده نکنند، ممکن است سال آینده حق بیمه شخص ثالث برای آن‌ها دوبرابر قیمت کنونی حساب شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head