نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
کد خبر: ۱۳۲۹۰۰
2020 November 15 - ۰۹:۱۷ - ۲۵ آبان ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پورشه و آلبوم "دیده نشده ها"/
پدال نیوز: گفتنی است پورشه طی برنامه مذکور اخیرا به رونمایی از محصولاتی پرداخته که طی سالیان گذشته و برنامه های تحقیق و توسعه، نمونه های اولیه آنها را تولید کرده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ تولید یک مینی ون توسط پورشه شاید عجیب ترین خبر خودرویی در نوع خود باشد! محصولی که به هیچ عنوان با سابقه خودروساز مذکور و انتظاری که از آن وجود دارد، تطابق نخواهد داشت اما به هر ترتیب مرزی برای ماجراجویی در صنعت خودرو وجود ندارد و پورشه نیز با ارائه یک مینی ون مفهومی به نام Vision Renndienst مخاطبان خود را غافلگیر کرده است. این محصول در سال 2018 تولید شده است.

هرچند رونمایی از این محصول بخشی از برنامه "پورشه دیده نشده" محسوب می شود و نمی توان آنرا تصمیمی جدی برای تولید دانست.

گفتنی است پورشه طی برنامه مذکور اخیرا به رونمایی از محصولاتی پرداخته که طی سالیان گذشته و برنامه های تحقیق و توسعه، نمونه های اولیه آنها را تولید کرده است.

براساس اطلاعات ارائه شده؛ طراحی نمای بیرونی این خودرو با الهام از شاتل های فضایی انجام شده است. جانمایی صندلی های داخل کابین نیز به سبک خودروهای فرمول 1 مک لارن است که صندلی راننده در مرکز و دو سرنشین دیگر در طرفین و مقداری عقب تر قرار دارد و در نهایت 3 صندلی دیگر نیز ردیف آخر را شکل داده اند. بدین ترتیب کابین آن فضای راحتی برای جابجایی 6 سرنشین را ارائه می دهد.

پیشرانه این محصول نیز از نوع تمام الکتریکی بوده که هنوز جزئیات دقیق آن مشخص نشده است.

یکی دیگر از محصولات معرفی شده در برنامه "پورشه دیده نشده"؛ سوپر اسپرتی با کد 919 استریت است که در سال 2017 نمونه اولیه آن تولید شده است. این خودرو از شاسی یکپارچه فیبرکربنی و پیشرانه هیبریدی 900 اسب بخاری استفاده می کند.

جالب آنکه طراحی این مدل بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. چراغ های اصلی جلو، فرم کابین و طراحی فوق العاده نمای عقب شامل چراغ های اصلی و خروجی اگزوز بالای آن؛ همه چیز در سطحی فوق العاده قرار دارد.

مازیار دانیالی


عصر ایران
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head