نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
کد خبر: ۱۳۲۸۳۹
2020 November 14 - ۰۷:۳۲ - ۲۴ آبان ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
کارنیوال/سدونا لیموزین؛
پدال نیوز: صندلی های ردیف دوم کاپیتانی شده اند و امکان تغییرات جانمایی با توجه به سفارش مشتری نیز در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ مدتی قبل به معرفی مینی ون جدید کیا با برند کارنیوال-سدونا پرداختیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. در همین ارتباط به تازگی تصاویری از خاص ترین تریم خودروی مذکور با نام های لیموزین منتشر شده که خبر از یک مینی ون لوکس در محصولات خودروساز کره ای می دهد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید روی سقف خارجی افزایش ارتفاع و تغییرات ظاهری را داریم که فضای بیشتری در قسمت داخل کابین برای ارائه جزئیات و نورپردازی لوکس در قسمت سقف ایجاد کرده است. صندلی های ردیف دوم کاپیتانی شده اند و امکان تغییرات جانمایی با توجه به سفارش مشتری نیز در نظر گرفته شده است.

نمایشگر 21.5 اینچی ویژه سیستم سرگرمی، سیستم تهویه و بهبود کیفیت هوای داخل کابین به همراه نورپردازی ویژه در حالت استاندارد ارائه می شود.

از امکانات ایمنی محصول نیز می توان به هشدار خروج از خط، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایش نقاط کور دید راننده، سنسور هشدار برخورد از جلو با توانایی تشخیص عابر، خودرو و دوچرخه سوار، سطح 2 رانندگی خودران، سیستم هوشمند کنترل درب جانبی هنگام نزدیک شدن خودروهای دیگر و ... اشاره کرد.

این محصول با مدل 2021 ابتدا برای بازار کره جنوبی و سپس در بازار آمریکا عرضه خواهد شد. قیمت دقیق مینی ون لیموزین هنوز مشخص نشده است.

مازیار دانیالی

عصر ایران
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head