نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
کد خبر: ۱۳۱۸۵۴
2020 October 23 - ۰۹:۵۹ - ۰۲ آبان ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: ویروس کرونا مانع برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ اتومبیل شد و رویداد بین‌المللی خودرو در نیویورک را هم به آگوست موکول کرد.
به گزارش پدال نیوز، بر اساس اطلاعات منتشر شده، مسئولان نمایشگاه جهانی اتومبیل نیویورک تصمیم گرفته‌اند به دنبال شیوع ویروس کرونا و ادامه‌دار بودن این اپیدمی در جهان، رویداد بین‌المللی خود را به ماه آگوست موکول کنند.

این نمایشگاه معمولا در آوریل برگزار می‌شد اما اکنون مانند بسیاری دیگر از نمایشگاه‌های سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است.

نمایشگاه بین‌المللی خودروی نیویورک ۲۰۲۱ در حالی به ماه آگوست موکول شده که رویداد اتومبیل شیکاگو همچنان قرار است در تاریخ قبلی خود برگزار شود. نمایشگاه شیکاگو در حال حاضر برای برگزاری در ماه فوریه در نظر گرفته شده است اما برخی تحلیلگران معتقدند این تاریخ به دلیل شیوع ویروس کرونا تغییر خواهد کرد.

علت این باور آن است که طبق گفته برخی منابع داخلی شرکت برگزارکننده نمایشگاه شیکاگو، این مراسم ممکن است به ماه مارس موکول شود، اما برنامه‌های مسئولان آن‌ همچنان مشخص نشده است. به دنبال این شرایط می‌توان گفت به تعویق افتادن نمایشگاه مورد نظر برای گروه برگزارکننده یعنی Windy City فرصتی ایجاد کرده تا شرایط را بهتر مدیریت کنند.

تاریخ نمایشگاه‌های خودروی دیگر در سال ۲۰۲۱
در سال آینده قرار است نمایشگاه‌های لس آنجلس، نیویورک و دیترویت برگزار شوند که تاریخ آنها به ترتیب در  ۲۱ می، ۲۰ آگوست و ۲۸ سپتامبر است. مسئولان برگزارکننده مراسم بین‌المللی اتومبیل نیویورک اظهار داشته‌اند در شرایط امروزی برگزاری رویداد‌های حضوری کار درستی نیست و همچنین آن‌ها قصد دارند برای برگزاری مراسم در ماه آگوست فضایی بزرگ‌تر را اجاره کنند.

به گفته این افراد فضای جدید ۱۰۰ هزار متر مکعب وسیع‌تر از مکان قبلی است. در بین مراسم پیش رو نمایشگاه North American International نیز در ماه ژوئن برگزار خواهد شد.منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head