نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
کد خبر: ۱۳۱۲۲۵
2020 October 07 - ۱۰:۴۴ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: فضای داخل کابین با تریم طرح چوب فضایی لوکس و کاملا مدرن به نظر می رسد. نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی تبلتی و مجموعه ای کامل از امکانات ایمنی برای این خودرو در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ رویفنگ(ریفاین) M6L یکی از محصولات لوکس کمپانی چینی JAC است که در کلاس ون ارائه شده و نسخه بزرگ تر(از منظر فاصله بین محورها) ریفاین M6 محسوب می شود. ام6ال برابر با 250 میلیمتر در فاصله بین محورها نسبت به نسخه قبلی خود توسعه بیشتری داشته است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول در قسمت دماغه با بکارگیری عناصر کرومی و یک گریل(جلوپنجره) بسیار بزرگ در ارائه یک ون جذاب عملکرد موفقی داشته است.

ام6ال از منظر ابعاد برابر با 5255 میلیمتر در طول، 1850 میلیمتر در عرض و 1970 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 3200 میلیمتر است.

فضای داخل کابین نیز با تریم طرح چوب فضایی لوکس و کاملا مدرن به نظر می رسد. نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی تبلتی و مجموعه ای کامل از امکانات ایمنی برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

در بخش پیشرانه از موتور 2 لیتری توربو با 184 اسب بخار خروجی و گشتاور 280 نیوتن متر استفاده شده که این مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه هماهنگ می شود.

قیمت این محصول از 23200 دلار آغاز می شود.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head