نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۴
کد خبر: ۱۳۰۴۷۷
2020 September 21 - ۱۲:۲۳ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
یکطرفه شدن مشروط کندوان
پدال نیوز: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: امروز در محور هراز و محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب در استان های تهران و مازندران، به علت عادی بودن شرایط ترافیکی، محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین لغو شد.
به گزارش پدال نیوز، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در همه جاده های تهران-شمال

وی اظهار کرد: امروز 31 شهریور در حال حاضر تردد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل و گیلان، گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و آزادراه ساوه - تهران

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده ایران خودرو، ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده احمدآباد و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهر قدس خبر داد.

 ‌انسداد محور شمشک-دیزین و 4 جاده دیگر به دلیل کاهش ایمنی

وی اظهار کرد: در حال حاضر کماکان جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور شهداد - نهبندان، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر و محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

کاهش 6 درصدی ترافیک جاده‌ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌‌ تعداد 2240 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 5.9 درصد کاهش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه‌ کرج-‌تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته ‌

محرابی‌نیا بیان کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج  ثبت شد.

 یک طرفه شدن مشروط کندوان و هراز در روز جاری

وی اظهار کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 19 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا تأکید کرد: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

 لغو محدودیت تردد کامیون در هراز و جاده فیروزکوه

وی با بیان اینکه در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون ‌کماکان ممنوع است، افزود: امروز ساعت 09:15 در محور هراز و محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب در استان های تهران و مازندران، محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین به علت عادی بودن شرایط ترافیکی لغو شد.

محدودیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های شمال‌ و تهران-مشهد تا صبح فردا ادامه دارد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز دوشنبه 31 شهریور در محورهای کندوان هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.


منبع: فارس

انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head