نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
کد خبر: ۱۳۰۳۵۰
2020 September 19 - ۰۹:۵۹ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: ۴۵ درصد از تصادفات به علت عدم توجه به جلو و‌ رعایت نکردن فاصله طولی مجاز بین خودروها رخ می‌دهد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، معاون آموزش و فرهنگ‌ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ‌تهران بزرگ از نگرانی پلیس در خصوص عدم رعایت فاصله طولی  بین خودروها و آمار بالای تصادفات در این مورد خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی رعایت  فاصله حین رانندگی را مهم برشمرد و گفت: اگر در رانندگی ‌فاصله ‌خودرو  با خودروی جلویی حفظ نشود می‌تواند موجب خسارت و جرح و فوت شده و یک عمر پشیمانی را بدنبال داشته باشد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب تصریح کرد:‌حدود‌ 45 درصد از تصادفات در سطح شهر تهران مربوط به عدم توجه به جلو و عدم رعایت فاصله طولی است.

وی گفت: خوردن و آشامیدن ، استعمال دخانیات و‌ صحبت با تلفن همراه در رانندگی از جمله مواردی است که تمرکز راننده را در حین رانندگی بهم می‌زند.

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از رانندگان درخواست کرد: ‌در هنگام رانندگی از گوشی تلفن همراه و فضای‌ مجازی استفاده ‌نکنند چرا که یکی از مواردی که می تواند فاصله خودرو‌ با خودوری جلویی را کم کند حواس پرتی است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head