نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
کد خبر: ۱۳۰۲۳۳
2020 September 16 - ۱۱:۰۹ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
تحلیل وضعیت ترافیکی پایتخت
پدال نیوز- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت را تحلیل کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی در تحلیل وضعیت ترافیکی تهران پس ار بازگشایی مدارس در نیمه شهریورماه گفت: ترافیک تهران به خاطر بازگشایی مدارس تغییری نکرد. بازگشایی مدارس همواره در تهران بین ٣۰ تا ٣5 درصد به ترافیک اضافه می‌کرد اما امسال این اتفاق نیفتاد ولی تفاوت های دیگری پیدا کرد.

وی ادامه داد: سال جاری زمان اجرای طرح ترافیک نسبت به سال گذشته کاهش داشت. سال گذشته حدودا ١٢ ساعت محدوده طرح ترافیک داشتیم اما امسال حدود شش ساعت بود.

رییس پلیس راهور تهران اظهار کرد: ترافیک بخش صبحگاهی ما یعنی پیش از ٨:٣۰ صبح است که عمدتا جنبه کاری و اداری دارد پرحجم تر است. از ساعت ٨:٣۰ تا ١4 تقریبا ترافیک مناسب و متعادل است و از ساعت ١4 به بعد تا ٢۰ حجم تردد یه شدت افزایش پیدا می‌کند.

به گفته سردار حمیدی سفر ها در هسته مرکزی و کمربندی های شهر تهران بعد از ظهرها افزایش زیادی پیدا کرده و در شش ماهه دوم می تواند روال سنوات گذشته را داشته باشد.

وی با اشاره به بارش های شش ماهه دوم سال ادامه دارد: طبیعتاً این حجم ترافیک در شش ماهه بعدی در بارندگی ها و تغییر زمان روزها خود را نشان می دهد. در حوادث نیز خود را نشان می دهد چرا که ممکن است ساعت ها جریان ترافیکی متوقف شود و بر همه این ها تاثیر می‌گذارد.

حمیدی گفت: در شرایط عادی معابر ما پاسخگوی این حجم از تردد نیست و کافیست شاهد بارش باران یا برف باشیم  مشخص است که چه اتفاقی رخ خواهد داد.
instagram link
برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head