نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴
کد خبر: ۱۳۰۲۳۱
2020 September 16 - ۱۰:۱۵ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
رئیس پلیس‌راه مازندران:
پدال نیوز- رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز ۲۶ تا ۳۱ شهریور در جاده‌های استان اعمال می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز چهارشنبه تا 6 بامداد دوشنبه هفته آینده 31 شهریور در جاده‌های کندوان، هراز و سوادکوه به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه 28 تا 31 شهریور تا 2 بامداد روز بعد در مسیر جنوب به شمال (مرزن آباد) ممنوع و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز‌های ذکرشده تا 2 بامداد روز‌های بعد، مسیر شمال به جنوب یک‌طرفه انجام می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه 28 تا 31 شهریور در جاده هراز نیز از ساعت 17 تا 2 بامداد روز‌های بعد، مسیر رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل، از ساعت 19 روز‌های یادشده تا 2 بامداد روز‌های بعد، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء)، یک‌طرفه خواهد بود.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 و پیش‌شماره 011 شبانه‌روز آماده پاسخگویی درباره وضع راه‌های استان است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head