نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
کد خبر: ۱۳۰۱۸۷
2020 September 15 - ۱۲:۲۱ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- واحد تولیدی قطعات خودرو با حضور بابک دین‌پرست‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور و محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران روز سه‌شنبه در شهرک صنعتی سمنان افتتاح شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در حاشیه افتتاح این طرح، به رسانه‌ها اعلام کرد:  این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 23 میلیارد و 371 میلیون ریالی به بهره‌برداری رسید.

حسن‌ آل‌بویه با بیان اینکه واحد صنعتی گیتی تامین صنعت، تولیدکننده‌ قطعات خودرو است،  افزود: ظرفیت تولید این واحد سالانه بیش از چهار میلیون و 700 هزار دستگاه انواع سنسور خودرو است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ادامه داد: 87 نفر با بهره‌برداری از این واحد صنعتی در شهرک صنعتی سمنان مشغول به کار شدند.

وی تصریح کرد: این واحد تولیدی در زمینی به مساحت چهار هزار و 620 مترمربع‌ با زیربنای یک‌ هزار و 742 مترمربع احداث شد و سالانه بیش از 2 هزار مترمکعب آب و 78 هزار مترمکعب گاز مصرف می‌کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ارتقاء کیفیت محصولات و نوآوری در آن را از ضرورت‌های بازار رقابتی برشمرد و افزود: باتوجه به نقش صنعت در اقتصاد هر منطقه و اشتغالزایی پایدار، علمی شدن تولید و پیاده سازی ایده‌های نوآور در صنایع استان سمنان ضروری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور و صالحی‌نیا معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سفر به استان سمنان علاوه بر بازدید از چند واحد صنعتی ، در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان حضور خواهند یافت.

مسوولان کشوری در این سفر یک روزه از واحدهای تولیدی- شیمیایی کلران، گروه صنعتی سازان، شرکت الگانت، شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا، شرکت فروسیلیس ایران و شرکت عقاب افشان بازدید می‌کنند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head