نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۸
کد خبر: ۱۳۰۱۱۹
2020 September 14 - ۱۲:۰۳ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
گروه ویتول پیش بینی کرد؛
پدال نیوز- مدیرعامل گروه ویتول پیش بینی کرد تقاضای جهانی برای نفت در بخشهای حمل و نقل به استثنای سوخت جت تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ به سطح پیش از شیوع ویروس کرونا بازخواهد گشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، راسل هاردی در کنفرانس مجازی نفت آسیا اقیانوسیه گفت: ذخایر جهانی نفت پس از نشست آوریل اوپک، به میزان 1.2 میلیارد بشکه در مخازن نگهداری و مخازن شناور رشد کردند.

وی اظهار کرد: بازار به کندی مازاد ذخایر نفت را هضم می کند و حدود 300 میلیون بشکه از اوج ذخایر در سال میلادی جاری کاسته شده است و گروه ویتول انتظار دارد حجم مشابهی تا پایان امسال از مخازن نفت برداشت شود و در سال 2021 احتمالا بازار حجم مشابهی نفت موجود در مخازن را مصرف خواهد کرد و سطح ذخایر تا پایان سال میلادی آینده به سمت عادی شدن پیش می روند.

راسل هاردی پیش بینی کرد تقاضا برای بنزین و دیزل احتمالا تا سه ماهه چهارم سال 2021 بهبود پیدا کرده و به سطح پیش از شیوع ویروس کرونا در سال 2019 برمی گردد. اما تقاضا برای سوخت جت یک استثنا باقی می ماند و بازار این سوخت راه طولانی تا احیا در پیش دارد همان طور که برگزاری مجازی کنفرانس نفت آسیا اقیانوسیه گواه این موضوع است که مردم سفر نمی روند.

بر اساس گزارش رویترز، برای نخستین بار در 36 سال حیات کنفرانس نفت آسیا اقیانوسیه (APPEC) است که این کنفرانس به دلیل مشکلات پیش آمده برای سفر در شرایط شیوع پاندمی کووید 19 به صورت مجازی برگزار شده است. این کنفرانس بزرگترین گردهمایی بازرگانان نفت آسیا به شمار می رود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head