نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
کد خبر: ۱۳۰۰۶۸
2020 September 13 - ۰۹:۰۱ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه داران سوخت کشور گفت: طبق آخرین آمار چیزی بالغ بر ۸۰۰ الی ۹۰۰ نازل سوخت در کشور خراب است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، همایون صالحی رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه داران سوخت کشور با اشاره به تعمیرات برخی نازل های سوخت در کشور گفت: در حال حاضر آمار دقیقی در این زمینه در دست نیست، ولی طبق آخرین آمار چیزی بالغ بر 800 الی 900 نازل سوخت در کشور خراب است.

او ادامه داد: متاسفانه برخی از تجهیزات این جایگاه‌ها پس از تعمیر مجددا از کار می‌افتند و این مشکل برخی از جایگاه‌های سوخت را به تعطیلی یا وقفه می‌اندازد.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه داران سوخت کشور در ادامه با اشاره به اینکه واردات  این تجهیزات گران است اضافه کرد: رقم خرید برخی از این تجهیزات به 7 برابر رسیده است که وارد کردن آن هزینه‌های هنگفتی را می‌طلبد.

صالحی بیان کرد: به طور کلی  قطعه نو و فابریک تجهیزات جایگاه‌های سوخت بسیار اندک است و در برخی موارد اصلا نداریم. شرایط به نحوی است که از قطعات تعمیر شده دوباره استفاده می‌شود، بنابراین قطعات دوباره خراب می‌شوند.

او بیان کرد: در حال حاضر برخی از جایگاه‌های سوخت در کشور دچار مشکل هستند و در برخی نقاط نیز برخی از جایگاه‌ها از دسترس خارج شده‌ و در جریان کار دچار مشکل شده‌اند و پس از مدت کوتاهی دوباره خراب و از رده خارج می‌شوند.

صالحی تصریح کرد: برخی از این تجهیزات در گذشته از کشور‌های مختلف وارد می‌شد، ولی امروز برخی از قطعات چینی هم در دسترس نیستند به طوری که برخی از قطعات با 3 میلیون تومان خریداری می‌شد، ولی این رقم در حال حاضر نزدیک به 40 میلیون تومان هزینه دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head