نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
کد خبر: ۱۳۰۰۱۵
2020 September 12 - ۱۱:۰۱ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
/تردد پرحجم خودرو در آزادراه قزوین-کرج و محور شهریار-تهران
پدال نیوز: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس، از ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع خبر داد.
به گزارش پدال نیوز؛ ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در جاده هراز

وی بیان کرد: امروز 22 شهریور دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال‌ حدفاصل سه راهی چلاو تا تونل شماره یک و ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب‌ محدوده تونل شماره یک نشان می‌دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محورهای‌ فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

محرابی‌نیا اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و محور شهریار-تهران

وی با اشاره به بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس از ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع خبر داد.

آزادراه‌‌های کرج-‌تهران و کرج-قزوین پرترددترین جاده‌ کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

 انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر‌

محرابی‌نیا تصریح کرد: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور شهداد - نهبندان و جاده فرعی شمشک - دیزین، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

ترافیک جاده‌ها کمتر شد

وی اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌‌ 2202 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 1.0 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 11 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.


منبع: فارس

انتهای پیام/

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head