نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
کد خبر: ۱۲۹۹۵۷
2020 September 10 - ۱۱:۵۲ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
/ممنوعیت تردد کامیون در هراز‌
پدال نیوز: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا ممنوع است.
به گزارش پدال نیوز، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: طبق تاکیدات وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا مردم برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری از انجام سفر غیرضروری پرهیز کنند.

ترافیک سنگین در جاده فیروزکوه و ‌محور کندوان/ تردد پرحجم خودرو در آزادراه ‌پردیس-تهران

وی بیان کرد: امروز 20 شهریور دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر ‌جنوب به شمال حدفاصل گسیل تا نساء، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب محدوده چای باغ و ترافیک سنگین در محور پردیس-تهران محدوده جاجرود نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا با اشاره به اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، از تردد روان در محور هراز‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در آزادراه کرج - تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

وی گفت: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است، همچنین تردد تریلرها در هراز کماکان ممنوع است.

محرابی‌نیا اظهار داشت: در هراز تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا ممنوع است.

 ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال و تهران-مشهد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور هراز تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 21 شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز، از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه 21 شهریور تا ساعت 02 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام  پلیس راه منطقه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 21 روز جمعه تا ساعت 02 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا گفت: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 22 شهریور در محورهای ‌هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

‌ ‌آزادراه‌ کرج-‌تهران پرترددترین جاده کشور

وی اضافه کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

 افزایش 3.4 درصدی ترافیک جاده‌ها

محرابی‌نیا بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌‌ 2227 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 3.4 درصد افزایش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15 درصد، بیششترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

 انسداد محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر و 4 جاده دیگر

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر محور شهداد - نهبندان، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.


منبع: فارس

انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head