نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
کد خبر: ۱۲۹۹۳۲
2020 September 09 - ۱۵:۵۳ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می‌آید.

1- تردد موتورسیکلت

از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 99/6/19 الی ساعت 6 روز شنبه مورخ 99/6/22 از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره– تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2- محور کرج - چالوس

الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه مورخ 99/6/21 الی ساعت 2 روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 21 روز جمعه مورخ 99/6/21 الی ساعت 2 روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 99/05/16 الی ساعت 2 روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف - تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می‌باشد.

ب - تردد کلیه کامیون‌ها، کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 99/6/19 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 20 و 99/6/21 از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ج- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه مورخ 99/6/21 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 17 الی 24 همان روز در صورت اعلام مأموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه می‌باشد.

تبصره:

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌گردد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head