نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
کد خبر: ۱۲۸۲۲۱
2020 August 01 - ۱۶:۴۰ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت بنز در خودروی کلاس S خود از قابلیت فرمان محور عقب استفاده کرده است.
به گزارش پدال نیوز؛ سیستم جدید MBUX یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌هایی است که شرکت بنز قصد دارد آن را در خودرو کلاس S بعدی خود که احتمالا در سال ۲۰۲۱ معرفی می‌شود، اضافه کند. 

سیستم MBUX یک سیستم چندرسانه‌ای است که غیر از امکانات معمولی سیستم‌های چند رسانه‌ای امکان بازی و سرگرمی را نیز در اختیا کاربران قرار خواهد داد. این سیستم برای اولین بار روی خودروی ۲۰۱۸ کلاس S شرکت بنز نصب شده بود و اکنون شرکت بنز قصد دارد این آپشن را برای کلاس S خود عرضه کند. اما قابلیت‌های خودرو کلاس S 2021 بنز شرکت به سیستم MBUX ختم نمی‌شود و بنز در این خودرو از سیستم تعلیق پیشرفته هوا، فرمان محور عقب و چند آپشن بسیار جذاب استفاده کرده است.

یکی از برترین مواردی که به کلاس S 2021 اضافه شده، استفاده از سیستم E-Active در بدنه این خودرو است که در گذشته در خودرو‌های GLS و GLE بنز شاهد آن‌ها بودیم؛ این سیستم باعث می‌شود خودرو به وسیله یک دمپر که در هر کدام از چرخ‌های آن جاسازی شده بالا و پایین برود و راننده می‌تواند ارتفاع خودرو از زمین را به وسیله این دمپر‌ها تنظیم کند.

قابلیت عجیب گردش چهار چرخ در خودروی لوکس بنز

استفاده از آپشن Pre-Safe در خودرو کلاس S 2021
از دیگر آپشن‌های حیرت‌آور استفاده شده در این خودرو باید به سیستم Pre-Safe اشاره کرد، این سیستم تا فاصله سه اینچ جلوتر از خودرو را اسکن می‌کند تا احتمال تصادف خودرو را به حداقل برساند؛ علاوه بر این، این سیستم با سیستم E-Active در ارتباط است و می‌تواند با توجه به وضعیت جاده ارتفاع خودرو را تغییر دهد.

شاید بتوان گفت مهم‌ترین آپشن موجود در خودرو جدید شرکت بنز به قابلیت فرمان محور عقب مربوط می‌شود که باتوجه به تغییرات فرمان از سوی راننده و باتوجه به وضعیت جاده، زاویه چرخ‌های عقب نیز کمی تغییر خواهد کرد؛ گفتنی است این تغییر زاویه حداکثر تا ۴.۵ درجه اتفاق خواهد افتاد. با این حال برای مشخص شدن قابلیت‌های دیگر موجود در این خودرو باید تا زمان معرفی آن صبر کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head