نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۳
کد خبر: ۱۲۸۱۹۴
2020 August 01 - ۰۸:۵۱ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: پیکج ام5 جدید برای ام5 کامپتیشن شامل رینگ های 20 اینچی و سیستم ترمز ام پرفورمنس جدید و همچنین جزئیاتی می شود که در تصاویر این مطلب آنها را مشاهده می کنید.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ کمپانی ب ام و به تازگی اطلاعاتی در رابطه با ارائه پکیج M جدید برای سری5 فیس لیفت و همچنین ام5 کامپتیشن ارائه کرده است.

کار را با ام5 استاندارد شروع می کنیم. این خودرو در برنامه جدید پکیج M ب ام و، کیت بدنه کامل فیبرکربن را همراه خود داشت. جزئیاتی که اسپلیتر(لبه اسپرت زیر سپر جلو) جلو، گریل(جلوپنجره) تغییر شکل یافته، بامپر(سپر) عقب توسعه یافته، رکاب اسپرت، قاب آینه های کناری، اسپویلر عقب همگی با پوشش فیبرکربن جز مهمترین رویدادهای آن محسوب می شود. دیفیوزر عقب نیز ظاهری جدید به رنگ مشکی شیشه ای و قابی از فیبرکربن را به نمایش گذاشته است.

جزئیات بسته جدید Mپاور برای سری5 استاندارد:

در قسمت کابین نیز فرمان با طراحی جدید و پدال های پیشت فرمان کربنی، پدال های پایی از فولاد ضدزنگ براق و استراحتگاه پای راننده، کفپوش جدید و ... از تغییرات همراه با پکیج M برای مدل استاندارد ام5 است.

پیکج ام5 جدید برای ام5 کامپتیشن نیز شامل رینگ های 20 اینچی و سیستم ترمز ام پرفورمنس جدید و همچنین جزئیاتی می شود که در تصاویر زیر مشاهده می کنید:

جزئیات بسته جدید Mپاور برای ام5 کامپتیشن:

مازیار دانیالی


عصر ایران
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head