نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
کد خبر: ۱۲۸۱۱۳
2020 July 29 - ۱۶:۳۷ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از بهره‌گیری مأموران پلیس راهور منطقه ۲۰ تهران از دوچرخه برای اجرای مأموریتهای محوله خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ علی همه‌خانی از استفاده کارکنان، کارشناسان و متصدیان ترافیک منطقه 20 پلیس راهور فاتب به منظور اجرای مأموریتهای محوله در سطح منطقه خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری رئیس و کارکنان منطقه  20 پلیس راهور فاتب، در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و به کارگیری مدلهای حمل و نقل پاک، پلیس راهور فاتب با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیکی منطقه 20، به منظور برقراری نظم و انضباط ترافیکی در برخی  معابر و میادین این مطنقه و در میدان شهرری  و خیابان 24 متری، با استفاده از دوچرخه به مأموریت خود پرداختند.

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور فاتب تصریح کرد: هدف از این اجرای این  طرح سلامتی کارکنان و کاهش آلودگی هوا و همچنین  اجرای برخی مأموریتها و اقداماتی است که می‌توان با استفاده از دوچرخه به آنها رسیدگی کرد.

وی، بازدید از برخی تصادفات، حضور  داشتن در برخی معابر و میادین که با استفاده از دوچرخه را از دیگر اهداف این طرح دانست.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: امید است با پیگیری‌های به عمل آمده توسط پلیس راهور فاتب دیگر مناطق نیز به این امکان مجهز شوند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head