نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
کد خبر: ۱۲۸۰۸۷
2020 July 29 - ۱۱:۱۹ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: محور‌های کندوان و هراز روز جمعه ۱۰ مردادماه مصادف با عید سعید قربان یک طرفه می‌شوند.
به گزارش پدال نیوز، سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۸ مردادماه در جاده‌های استان، گفت: محور‌های کندوان و هراز روز جمعه ۱۰ مردادماه مصادف با عید سعید قربان یک طرفه می‌شوند.

او افزود:تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۰ مردادماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد شد.

محدودیت‌های ترافیکی محور هراز
سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران، گفت:تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۱۰ مردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ روز جمعه آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه می‌شود.

او افزود: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ مردادماه از محور هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head