نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
کد خبر: ۱۲۷۸۷۸
2020 July 25 - ۱۱:۰۴ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
در مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا اعلام شد
پدال نیوز: مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا برگزار شد و اسامی منتخب برای ثبت نام نهایی سه محصول عرضه شده در این طرح، ساعت ۱۲ ظهر فردا یکشنبه اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، در این مراسم ۱۲ هزار نفر منتخب طرح مشارکت در تولید مشخص و ۶ هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا عدم واریز وجه منتخبان اصلی، جایگزین آنها شوند.

مجید باقری، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در این مراسم از تلاش مدیریت سایپا برای بروز کردن تعهدات خبر داد و گفت: از شهریورماه ۱۸ محصول گروه خودروسازی سایپا به روز خواهد شد و از این پس هیچ محصولی تعهد معوق نداشته و همه محصولات بر اساس تاریخ درج شده در دعوتنامه تحویل خریداران خواهد شد.

وی همچنین از تولید ساینا اس از پس از عید غدیر خبر داد و افزود: با تولید این خودرو در زمان پیش بینی شده بدون شک عرضه این خودرو زودتر از زمان پیش بینی شده آغاز خواهد شد.

باقری با اشاره به عرضه سه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در این طرح گفت: در طرح جدید ‌عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا، سه خودرو شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شد که در این طرح از میان ۱۲۷ هزار و ۷۱ نفر موفق به ثبت نام شدند و پس از صلاحیت سنجی و حذف سه هزار و ۲۳۲ نفر، ۱۲۳ هزار و ۸۳۹ متقاضی حایز شرایط شناخته و در قرعه کشی شرکت داده شدند.

ویبا تاکید بر این که کوییک اس بیشترین تقاضای ثبت نام را داشته است، افزود: در طرح مشارکت در تولید ۴۳ هزار و ۵۲۰ نفر محصول شاهین، ۴۹ هزار و ۴۷۴ نفر محصول کوییک.اس و ۳۰ هزار و ۸۴۵ نفر محصول ساینا.اس را انتخاب کرده اند در حالی که فروش ۱۲ هزار خودرو شامل ۴هزار دستگاه شاهین، ۳هزار دستگاه کوییک.اس و ۵هزار دستگاه ساینا.اس برای این تعداد افراد نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که این‌میزان ثبت نام با موعد تحویل یک ساله نشان می دهد که مصرف کنندگان به خودروهای سایپا اطمینان دارند، تصریح کرد: کسانی که موفق به ثبت نام در این طرح نبودند می توانند از فردا ۱۰ صبح برای ۴ محصول دیگر گروه سایپا که شامل کوییک و پراید ۱۵۱ است، اقدام به ثبت نام کنند.

باقری ادامه داد: برگزاری این طرح ها عدالت در توزیع را به دنبال داشته و باعث شده تا خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی برسد بنابراین طرح های فروش پیش بینی شده در کاهش واسطه گری موثر بوده است.

گفتنی است، اسامی منتخب طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر و پیامک اطلاع‌رسانی نیز به شماره تلفن همراه اعلام شده منتخبان ارسال خواهد شد.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head