نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۰
کد خبر: ۱۲۶۸۴۸
2020 July 03 - ۱۱:۰۸ - ۱۳ تير ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز-معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در ادامه سفر به استان سمنان از کارخانه تولید اتوبوس عقاب افشان بازدید کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد در جریان این بازدید، که استاندار و جمعی از مدیران استان سمنان هم حضور داشتند، از نزدیک در جریان ظرفیتهای این شرکت در زمینه تولید اتوبوس قرار گرفت.

وی با اشاره به ضرورت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهری کشور بویژه در کلانشهرها و شهرهای بزرگ ابرازامیدواری نمود که با تحقق ظرفیت‌های موجود در قانون بودجه و همکاری و هم افزایشی تمامی دستگاههای ذیربط، زمینه نوسازی این ناوگان با بهره گیری از توان شرکتهای تولیدی  داخلی فراهم شود.

در  جریان بازدید رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از شرکت عقاب افشان سمنان تفاهم نامه  تولید 2 هزار دستگاه اتوبوس درون شهری و همچنین 2 هزار شاسی برای تولید اتوبوس بین این شرکت‌ تولیدی داخلی و اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور امضا شد.

این تفاهم نامه با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارت کشور در چارچوب ظرفیت های قانون بودجه در زمینه تامین منابع لازم برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری امضا شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، به موجب این تفاهم نامه دو هزار دستگاه اتوبوس ها در این شرکت به صورت کامل تولید می‌شود و این شرکت همچنین متعهد به تامین 2 هزار دستگاه شاسی به منظور تولید اتوبوس درون شهری و واگذاری آن به سایر شرکتهای تولید کننده شده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head